Ekskluzywna ceramika

Ogromna pasja, wieloletnie doświadczenie oraz talent to połączenie, które pozwala osiągnąć sukces i zaopatrywać klientów w najwspanialsze wyroby. Oferta naszej firmy to przede wszystkim połączenie włoskiej tradycji i nowoczesności, którą zawieramy w wyrobach z ceramiki i lawy wulkanicznej. Wszystkie wyroby wytwarzane i dekorowane są ręcznie, dzięki temu mają Państwo możliwość posiadania produktu oryginalnego i niepowtarzalnego. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi naczynia stołowe, donice, płytki ceramiczne i wyroby z lawy wulkanicznej o wysokiej estetyce wykonania, a także ogromnej wytrzymałości.

Dostępna w asortymencie naszego sklepu ceramika to wynik śledzenia najnowszych trendów, przy jednoczesnym stosowaniu się do tradycyjnych, niemal że ludowych, sycylijskich i polskich wzorców.

Tworzymy wyroby z najwyższej jakości włoskich materiałów, które są gwarancją zachowania trwałości i piękna dekoracji przez długie lata. Sprawdźcie Państwo sami czym jest zmieszanie gustownego desingu, niezbędnej w życiu codziennym funkcjonalności, oraz ogromnej różnorodności asortymentu – odnajdźcie u nas produkty dla siebie, które okażą się najlepszą inwestycją na przyszłość.


Odwiedź nas na Facebooku

facebook.com/majolikastudiopl